צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחפשים מלון זול בתל אביב? כך תמצאו חבילת נופש איכותית במחיר אטרקטיבי

מלון זול בתל אביבמחפשים מלון זול בתל אביב? מטבע הדברים, כל אחד מאיתנו שואף למצוא חבילת נופש איכותית במחיר אטרקטיבי, מאידך, כולנו מטיבים לדעת שאין גם וגם ועל איכות משלמים. הדבר נכון לגבי כל מוצר ושירות, לרבות בענפי המלונאות, התיירות והנופש. פקטור נוסף המשפיע ישירות על המחיר הוא הביקוש. 

במרבית מבתי המלון בתל אביב יש תפוסה מלאה לאורך כל ימות השנה, כך שהזמנת חבילת נופש בעיר עשויה להסתכם בעלויות לא מבוטלות. המחיר הממוצע לאדם ללילה במלון נע בטווח שבין 1,300 - 700 שקלים, כשהמחיר מגלם בתוכו מכלול פרמטרים כגון דירוגו של המלון (מספר הכוכבים), מעטפת השירותים הכלולה בחבילת הנופש ורמת האירוח. 

הלוקיישן כפקטור המשפיע על המחיר 

עלות חבילת הנופש מושפעת כמובן גם מהלוקיישן של המלון. במידה ומלון כלשהו ממוקם במרכז העניינים ובמרחק של נגיעה ממוקדי האטרקציות והבילוי בעיר, דוגמת חוף הים, מוזיאונים, תיאטראות, פאבים, מסעדות, מועדונים, מרכזי קניות וכן הלאה, שאז עלות השהות בו תהיה גבוהה יותר בהשוואה למלון עם דירוג זהה השוכן באזור שכוח אל. 

כאן מתעוררת השאלה כיצד ניתן בכול זאת למצוא מלון זול בתל אביב מבלי שניאלץ להתפשר על האיכות? קיימות מספר אפשרויות להוזלת עלות החופשה כמו למשל לשריין מראש מקום כמה חודשים קדימה, או לחלופין להמתין עם ההזמנה עד לדקה ה- 90. כמו כן, ניתן להוזיל את חבילת הנופש אם מתכננים את החופשה למועד המוגדר כתקופת שפל בענף התיירות, שאז המחירים צונחים בעשרות אחוזים.

מלון קפסולות כחלופה האולטימטיבית לנופש מושלם וחסכוני 

ממלון The o מציינים שיישנה שיטה נוספת לחופשה במלון זול בתל אביב והיא: מלון קפסולות! מדובר, אמנם, באחת מאלטרנטיבות הפחות מוכרות בישראל עד כה, אך ניתן באמצעותה ליהנות מחבילת נופש איכותית במחיר אטרקטיבי השווה לכול כיס. מלון קפסולות מהווה קונספט חדשני שמציע חדרים קטנים אבל קומפקטיים מאוד ליחידים ולזוגות. 

במלון The o, לדוגמה, מתאפיינים חדרי הקפסולות בעיצוב מודרני מוקפד ונחשבים לחלופה האולטימטיבית לנופש מושלם וחסכוני. גודלם של החדרים נע בין 3 מ"ר ל- 6 מ"ר בקירוב והם כוללים מיטת יחיד או מיטה זוגית על פי סוג החדר, וכן מצעים רכים ומלטפים, מערכת אוורור, תאורה נעימה, אינטרנט קווי ואלחוטי חינמי, אזור אחסון ועוד. ומה בנוגע ללוקיישן? מלון The o שוכן במקום הכי פועם בתל אביב. חופשה נעימה!

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר