צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

טיפים לאיתור מלון בתל אביב במבצע

מתכננים לצאת לנופש? נדרשים לשהות ימים ספורים בעיר הגדולה מטעמי עבודה? מעוניינים לאתר מלון בתל אביב במבצע? מנתונים סטטיסטיים עולה שכיום ישנם בתל אביב מעל ל- 100 בתי מלון במבחר לא מבוטל של קונספטים שונים, החל ממלונות היוקרה הרשתיים, דרך מלונות הבוטיק האינטימיים וכלה באכסניות נוער ודירות נופש Airbnb. 

 

אלא שהיצע האפשרויות הנרחב אינו הופך את משימת החיפוש אחר מלון בעיר לפשוטה יותר, ובפרט עבור אלו המבקשים לשהות כמה לילות בתל אביב במלון איכותי, מבלי שיידרשו לשבור תכניות חיסכון. אנשי הצוות של מלון The o מציינים שקיימות מגוון שיטות להוזלת עלויות חבילות הנופש, כמו לדוגמה לשריין מקום בבית מלון מספר חודשים קדימה.

 

שיטות להוזלת העלויות של חבילות הנופש 

שיטה זו עשויה אמנם להוזיל את עלויות חבילות הנופש, אך היא איננה מתאימה לאלו שבהחלטה ספונטנית יוצאים להתאוורר משגרת היומיום השוחקת, לאנשי עסקים הנקראים לפגישת עבודה חשובה במרכז ללא התרעה מוקדמת וכיוצא בזה. דרך אחרת לאיתור מלון בתל אביב במבצע היא חיפוש אחר דילים של הרגע האחרון והזמנת מקום בדקה ה- 90. 

 

במקרים שבהם בתי המלון אינם מצליחים למכור את כלל החדרים, או שמקבלים ביטול של הזמנות, הם יעדיפו על פי רוב להציע דילים בתעריף מוזל, שכן משמעות הותרת חדרים ריקים היא אבדן של הכנסות. דרך נוספת היא הזמנת חדר בתקופה הידועה כעונת שפל בענף התיירות והמלונאות, שאז המחירים עשויים לצנוח בעשרות אחוזים בהשוואה לעונת השיא.

 

מלון :The o חבילות נופש מפנקות בלוקיישן הכי לוהט בעיר ובמחיר חסר תקדים 

יתירה מכך, ויתור על סוכני נסיעות ואו נציגים טלפוניים מטעמם וביצוע ההזמנות באופן מקוון דרך אתר האינטרנט של בתי המלון, עשוי להוזיל לא במעט את עלות חבילות הנופש. מעבר לשלל הטיפים שחולקו כאן, קיימת בשנים האחרונות אפשרות טובה נוספת לאיתור מלון בתל אביב במבצע והיא מלון קפסולות כמו למשל מלון The o. זוהי החלופה המושלמת לכול מי שנמנים עם אלו שמטיבים למצוא את הדרכים ליהנות מכול העולמות. 

 

מלון The o לדוגמה, מציע חבילות נופש מפנקות בלוקיישן הכי לוהט בתל אביב ובמחיר חסר תקדים! מדובר בפלטפורמה שמותאמת ליחידים ולזוגות המבקשים ליהנות מכול הטוב והאטרקציות שמציעה העיר, ולשוב לחדר בכדי להניח בו את הראש, תוך ידיעה שממתינה להם חוויית לינה נעימה ואיכותית במחיר השווה לכול כיס.

 

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר