צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מלון קפסולות בתל אביב

מלון קפסולות בתל אביבמלון קפסולות בתל אביב פוד הוא מלון חדשני ואיכותי מאוד. המלון מציע לינה בחדרי קפסולה שמתאימים ללינה של יחידים, זוגות שרוצים ללון בתל-אביב מבלי להוציא על כך הרבה מאוד כסף. כאשר אנחנו רוצים ללון בעיר תל-אביב אנחנו לא חייבים להוציא על כך את כל תוכניות החיסכון שלנו. לינה במלון שמציע שירותים ותנאים טובים במחיר נוח יכולה לאפשר לנו ליהנות יותר מהביקור שלנו בעיר תל-אביב. בעיר תל אביב יהיה לנו הרבה מה לעשות ולראות ולאחר יום ארוך של בילויים בה נוכל לחזור למלון ופשוט לנוח בו עד הבוקר.

מלון קפסולות בתל אביב – למה כדאי ללון בו?

מלון קפסולות בתל אביב פוד הוא מלון שכדאי מאוד ללון בו. אם אנחנו מחפשים מלון שיש בו אווירה ייחודית וקסומה כדאי לנו ללון במלון איכותי. מלון איכותי לא חייב להיות מלון יקר מאוד. כאשר אנחנו שוכרים חדר במלון אנחנו רק צריכים בסופו של דבר מקום לשים את הראש ומקום לעשות בו מקלחת. מלונות איכותיים יכולים להיות יוקרתיים מאוד והם יכולים לשדרג מאוד את איכות החיים שלנו.

מלון קפסולות בתל אביב – איך זה ישפר את החופשה שלנו?

מלון קפסולות בתל אביב פוד יכול לשפר מאוד את החופשה שלנו. אם אנחנו רוצים לשדרג את החופשה שלנו כך שהיא תהיה מהנה מאוד וייחודית כדאי לנו לשים לב באיזה מלון אנחנו בוחרים ללון. כאשר אנחנו לנים בבית מלון יוקרתי שמחיר הלינה בו נוח וסביר לכל אחד אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו הרבה מאוד כסף. 
לידיעת המתארחים המקום מנוהל על ידי חברת ניהול ואחזקה מהטובות בישראל.

הבחירה באיזה מלון כדאי לנו לגור יכולה להיות בחירה לא פשוטה כאשר אנחנו נוסעים לחופשה או לנסיעת עסקים. אם אנחנו מסתפקים בתנאים פשוטים ולא צריכים יותר מדי אז הבחירה ללון במלון קפסולות יכולה להתאים לנו מאוד ולשפר מאוד את החופשה שלנו. החופשה שלנו תהיה הרבה יותר מהנה כאשר נדע שאנחנו לא הוצאנו הון עתק על בית המלון בו לנו ושיכולנו לחסוך הרבה כסף על לינה בבית מלון מבלי לחסוך בהנאה או בכיף האישיים שלנו. 

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר