צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מלון קפסולות – מה זה?

מלון קפסולותמלון קפסולות פוד בתל- אביב הוא מלון שבו אין חדרים מלאים אלא רק קפסולות כאשר כל קפסולה מהווה חדר עם מיטה. מלון זה הוא מלון חדשני לארץ אבל הוא מאוד מקובל בכל רחבי עולם בדגש על מדינות המזרח הרחוק. המלון עצמו מתקדם מאוד ואיכותי מאוד ואיכות השהייה בו נעימה ומפנקת. השהייה במלון זולה יותר מבחינה כספית מאשר שהייה במלון רגיל והיא מתאימה מאוד גם לאנשים צעירים וגם לאנשי עסקים.

מלון הקפסולות – יתרונות של המלון

מלון קפסולות בתל אביב פוד הוא מלון בעל יתרונות רבים. היתרונות המרכזיים של המלון הוא המיקום המעולה שלו וגם המחיר הנוח שיש ללינה של לילה בו. המלון עצמו מציע את כל השירותים הנחוצים לאורחים והוא מאפשר לכל אורח לנוח ולהרגיש בו בנוח. המלון עצמו מתאים ללינה של זוגות ויחידים כמו מטיילים, תיירים, אנשי עסקים ועוד.... . השהות במלון בתל-אביב יכולה לאפשר לנו להיות קרובים יותר למשפחה שלנו או למקום העבודה שלנו. המגורים בבית מלון איכותי יאפשרו לנו ליהנות יותר משהייה שלנו בעיר שהיא לב ישראל.

 

מלון הקפסולות – למי זה מתאים?

מלון הקפסולות מתאים מאוד לאנשים צעירים שמטיילים בארץ או לאנשים מהארץ שרוצים ללון בעיר תל-אביב בתקציב נמוך. המלון מתאים מאוד גם לתיירים מרחבי העולם שמטיילים לבד או לאנשי עסקים שמגיעים לארץ בשביל לעשות עסקים. האווירה במלון נעימה מאוד ויוקרתית והיא מתאימה לכל מי שאוהב את החיים הטובים. מי שרוצה ללון בלב העיר קרוב לכל האטרקציות יכול בהחלט למצוא את מלון הקפסולות כמלון שהכי מתאים לו.

בסופו של דבר בין אם אנחנו מגיעים לתל-אביב בשביל חופשה או בשביל עסקים כדאי לנו ללון במלון שהמחיר שלו חסכוני והשירות שלו מעולה. ביקור בתל-אביב יכול לאפשר לנו להיות קרובים לכל המקומות הכי מרכזיים בארץ ובגוש דן. חשוב מאוד לבחור לגור במלון שיספק לנו את כל השירות שאנחנו צריכים ואת כל התנאים שאנחנו צריכים בשביל ליהנות מהשהות שלנו במרכז הארץ.

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר