צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מחפשים מלונות בתל אביב בזול? קבלו כמה טיפים

מחפשים מלונות בתל אביב בזולמתכננים נופש? מחפשים מלונות בתל אביב בזול? מלבד היותה העיר המרכזית בארץ, תל אביב ממותגת כעיר ללא הפסקה עם אינסוף אטרקציות וכמוקד עליה לרגל הן לישראלים והן לתיירים מחו"ל. אל העיר נוהרים מידי יום עשרות אלפי אזרחים מערים שונות, אם כדי לעבוד, להגיח לסיבוב קניות, לנפוש בה או לבלות. 

עם זאת, על אף נגישותה, בתי המלון שרויים כמעט תמיד בתפוסה מלאה, כך שהלינה בתל אביב עשויה להיות עניין יקר, גם אם מתכננים לינה לערב אחד בלבד. ישנן כמה דרכים לאתר בתי מלון במחירים זולים יותר, כמו להזמין חופשה מראש ולשריין מקום מבעוד מועד כמה חודשים קדימה, או לחלופין להיות ספונטניים ולהמתין עד לדקה ה- 90.

 

שיטות להוזלת מחירי חבילות נופש

לעתים קורה שמלונות מקבלים ביטול של הזמנות, או שאינם מצליחים למכור חדרים, כשבנסיבות הללו הם יעדיפו להציע דילים מחיר מוזל, היות וחדרים ריקים מהווים אבדן של הכנסות, כך שהספונטניות יכולה לא פעם להיות מתגמלת. שיטה נוספת להנאה מנופש

במלונות בתל אביב בזול היא להימנע מהזמנת חדר בשיא העונה, כמו תקופת הקיץ, בחגים ובסופי שבוע, אלא בסמוך למועדים הללו. 

ניתן גם לוותר על סוכני הנסיעות ולבצע את ההזמנה דרך האתר של בית המלון. הזמנה מהאתר באופן ישיר עשויה להוזיל את חבילת הנופש בשיעורים לא מבוטלים בהשוואה להזמנה באמצעות נציג טלפוני של סוכן הנסיעות. במידה ועל הבירורים שעשיתם והשיטות שנקטתם, עדיין אינכם מצליחים למצוא מלונות בתל אביב בזול, אפשר להתפשר על הכוכבים ולחפש בתי מלון יוקרתיים מעט פחות.

 

מלון פודים- חוויית לינה איכותית במחיר אטרקטיבי בלב תל אביב 

אנשי הצוות המקצועי של מלון The o מציינים שרבים מאלו המחפשים מלונות בתל אביב בזול הם מטיילים עירוניים עכשוויים המעוניינים לשהות במיקום עירוני מרכזי כדי ליהנות מכול האטרקציות שהעיר מציעה, כמו מסעדות, פאבים, ים, מוזיאונים, גלריות וכן הלאה ובמחיר ידידותי לארנק. 

מדובר על פי רוב בחבר'ה צעירים שמתכננים לשהות רוב היום מחוץ לחדר ולשוב אליו כדי לשים בו את הראש. אחד מהפתרונות האולטימטיביים והחסכוניים ביותר לצורך זה הוא מלון פודים, המציע חדרים קומפקטיים בעיצוב חדשני ליחידים ולזוגות. חדרי הפודים הם בגדלים שבין 2.8 מ"ר עד 5.6 מ"ר בממוצע ומהווים חלופה מושלמת שנועדה לאפשר הנאה מרבית מחוויית לינה איכותית בלב תל אביב ובמחיר אטרקטיבי במיוחד.

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר