צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

כשהמשתלם והאיכותי הולכים יד ביד: מלון זול בתל אביב

מחפשים חבילת נופש במלון זול בתל אביב? אחת האמרות הידועות היא שעל איכות משלמים, דהיינו אין גם וגם, ומי שאינו נמנה עם אילו המתפשרים על האיכות, יידרש לשלם יותר. מאידך, החוק הראשון בכלכלה הוא שהמחיר נגזר מהביקוש, כששני עקרונות אלו נכונים על פי רוב בכול תחום ועבור כל מוצר או שירות, וכך גם בענפי התיירות, המלונאות והנופש. 

 

מנתונים סטטיסטיים עולה שבתי המלון בתל אביב נמצאים ברוב ימות השנה בתפוסה מלאה, כך שחבילת נופש בעיר יכולה להיות עסק לא זול ואפילו יקר. המחירים כיום נעים בין 700 ₪ ל- 1,300 ₪ לאדם ללילה במלון, כשהמחיר נגזר ממגוון רחב של פרמטרים כמו דירוג המלון (מספר הכוכבים) ורמת האירוח. 

 

הפרמטרים המשפיעים על מחיר חבילות הנופש 

מחיר השהיה במלון מושפע גם ממעטפת השירותים לה זוכה האורח במסגרת חבילת הנופש וממיקומו של בית המלון, וזה ברור לכול בר דעת שעלות חופשה במלון השוכן באזור אטרקטיבי, בסמוך למוקדי אטרקציות ובילוי, חוף הים, תחבורה ציבורית, מרכזי קניות וכיוצא בזה, תהיה גבוהה יותר ביחס למלון בעל דירוג זהה, אבל ממוקם במקום שכוח אל. 

 

אז איך ניתן בכול זאת לאתר מלון זול בתל אביב מבלי להתפשר על האיכות? אנשי הצוות המקצועי של מלון The o מסבירים שניתן לעשות זאת בכמה דרכים, כמו לדוגמה להזמין חופשה מבעוד מועד ולשריין מקום מראש מספר חודשים קדימה. דרך נוספת מותאמת לאנשים ספונטניים שאין להם בעיה להמתין לדקה ה- 90.

 

הזמנת חופשה במלון פודים- נופש איכותי במחיר אטרקטיבי

ממלון The o מציינים שמלונות מקבלים מעת לעת ביטולים של הזמנות. לא אחת קורה גם

שמלון אינו מצליח למכור את כל החדרים. בסיטואציות כאלו, יעדיפו בתי המלון להציע דילים וחבילות נופש במחיר מוזל על פני הותרת חדרים ריקים ואבדן הכנסות, כך שטכניקת הדקה ה- 90 עשויה להיות מתגמלת. 

 

טכניקות אחרות להנאה מנופש במלון זול בתל אביב כוללות ביצוע הזמנות הישר מאתר האינטרנט של בתי המלון, תוך ויתור על סוכני הנסיעות ואו הזמנת חבילות נופש בעונות שבהן הענף בשפל. 

 

דרך נוספת, מעט פחות מוכרת, היא הזמנת חופשה במלון פודים! מדובר באחד מהפתרונות החסכוניים ביותר, שמציע חדרים קטנים אך קומפקטיים לזוגות ויחידים. חדרי הפודים מתאפיינים בעיצוב חדשני ונחשבים לחלופה מושלמת לנופש איכותי במחיר אטרקטיבי.

מלון זול בתל אביב

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר