צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

ספונטניים? כול מה שחשוב לדעת על הזמנת חופשה למלון ברגע האחרון בתל אביב

מלון ברגע האחרון בתל אביבמה דעתכם על הזמנת חופשה במלון ברגע האחרון בתל אביב? מי מאיתנו אינו משתוקק בעת הזו לחבילת נופש איכותית ומפנקת? לפסק זמן קצר אבל ממצא? אלא שבצל מגיפת הקורונה, יש חוסר ודאות בכל הנוגע לסגירת שערי השמים, מדינות שהופכות בין לילה לאדומות ובידודים לאלו השבים מחו"ל. 

כך שהחלום על נופש מעבר לים הולך ומתרחק. מנגד, בעלי בתי המלון באילת וים המלח הטיבו לנצל את כמיהתנו הישראלים לנופש וגובים אלפי שקלים ללילה לאדם בודד. על רקע המציאות שנכפתה עלינו, יהיו כאלו שייצאו לנופש בכול מחיר, גם אם הדבר ייאלץ אותם להיפרד מהון עתק, ואילו אחרים יחליטו לוותר השנה על החופשה.

במרחק של נגיעה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד

אנשי הצוות מבית מלון The o מציינים שישנה חלופה נוספת של הזמנת חופשה למלון ברגע האחרון בתל אביב. הזמנת דיל בדקה ה- 90 מאפשרת הנאה מחופשה עירונית ותוססת במרחק של נגיעה ובמחירים אטרקטיביים הנמוכים על פי רוב בעשרות אחוזים בהשוואה למחירים המקובלים. 

בשנים האחרונות מסתמנת מגמה שבה יותר ויותר ישראלים המעדיפים לצאת לחופשה ספונטנית, כזו שאינה מתוכננת מראש, כשאחד מהשיקולים נוגע להיבט הכספי.

הזמנת חבילות נופש מהיום למחר היא פשוטה מאין כמותה, וכל שנדרש הוא הקלדת הביטויים הרצויים במנוע החיפוש של גוגל ובדיקת התוצאות שהתקבלו. הקונספט מתאים אופטימלית לאנשים ספונטניים ולאלו שעסוקים מאוד ומתקשים לפנות לעצמם זמן ליציאה לחופשה רחוקה וממושכת.

 

רק לארוז את המזוודה ולצאת לחופשה! 

הקונספט של הזמנת מקום במלון ברגע האחרון בתל אביב מהווה פתרון מושלם לבעלי עסקים וקרייריסטים שזקוקים לפסק זמן מהלחץ והעומס הכרוך בעבודתם ומבקשים לשבור שגרה שוחקת מבלי להרחיק לכת ובמחירים השווים לכל כיס. כל שנדרש הוא לאתר דיל אטרקטיבי, לארוז את המזוודה ולצאת לחופשה! 

במידה והנכם תרים אחר חבילת נופש איכותית אבל במרחק נגיעה מהבית, כזו המתאפיינת בלוקיישן מושלם בלב הפועם והאורבני של העיר, עם ניחוח של חו"ל אך במחיר שפוי, אחת ההמלצות החמות היא מלון The o! 

מדובר במלון פודים המציע חדרים קטנים וקומפקטיים המותאמים ליחידים וזוגות. המלון ממוקם בסמוך לחוף צ'רלס קלור ובמרחק הליכה מסמטאות יפו העתיקות, מהגלריות של נווה צדק ומוקדי הבילוי הכי מובילים בעיר.

הזמנת מלון ברגע האחרון בתל אביב: נופש ספונטני במחירים מוזלים

קיבלתם הודעה בדקה התשעים שהנכם נדרשים לנסוע במסגרת העבודה לכנס חשוב? הוזעקתם לישיבת חירום שמתקיימת במרכז? או שמא אולי קיבלתם במפתיע כמה ימי חופש והחלטתם לנצלם לזמן איכות? 

בין כך ובין כך אתם מחפשים כעת מלון ברגע האחרון בתל אביב. אנשי הצוות של מלון The o מציינים שהזמנת דיל בדקה ה- 90 מוזילה על פי רוב את חבילות הנופש בעשרות אחוזים ביחס להזמנה המוקדמת, מאחר וזוהי טקטיקה נפוצה וידועה שבה נוקטים המלונות כדי למלא ככול שניתן את מכסת החדרים שלהם. 

במידה והמלונות נותרו עם מלאי גדול של חדרים ריקים, רבים מהם יעדיפו לשווקם במחיר זול ברגע האחרון, מהסיבה שהדבר רווחי יותר מהותרת חדרים מיותמים.

 

פתרון אופטימלי לכול מי שנדרש למצוא מקום לינה בהתרעה קצרה

יתירה מכך, כשמשריינים מקום כמה חודשים מראש, נדרשים לשלם מראש גם עבור חבילת הנופש כולה, ובמקרה של ביטול מסיבה כלשהי, מחויבים המזמינים לשלם את מלוא דמי הביטול, אלא אם נעשה הביטול בתוך 14 יום ממועד אישור ההזמנה. 

הקונספט הזה של הזמנת חבילת נופש במלון ברגע האחרון בתל אביב או במקומות אחרים בארץ ובעולם מהווה פתרון אופטימלי לאנשי עסקים ובעלי תפקידים שנדרשים למצוא מקום לינה בהתרעה קצרה בשל מחויבויות בלתי צפויות. 

הקונספט מתאים גם לתרמילאים שלא תמיד יכולים לדעת מהם היעדים הבאים שבהם יטיילו וכמה זמן הם עתידים לשהות בכול אחד מהם, וכן לכול מי שזקוק לפסק זמן מהשגרה השוחקת והלחץ האינטנסיבי של החיים בעידן העכשווי, ומבקש "למלא מצברים" במחירים שפויים ומבלי להרחיק לכת.

 

איך למצוא מלון ברגע האחרון בתל אביב?

הקונספט של דיל בדקה ה- 90 מתאים גם לאלו שעסוקים מאוד ואינם יכולים להרשות לעצמם חופשה רחוקה וממושכת וכן לאנשים ספונטניים שמטיבים לחיות את הרגע ולקפוץ על הזדמנויות משתלמות. אז איך ניתן למצוא מלון ברגע האחרון בתל אביב? 

הדרך המקובלת כיום פשוטה ומהירה וכרוכה בהקלדת הביטויים הרלוונטיים במנוע החיפוש של גוגל, כשבשלב שלאחר מכן בודקים ומשוויים בין התוצאות שהתקבלו. אחת ההמלצות החמות לחבילת נופש איכותית ואטרקטיבית במרחק של נגיעה מהבית היא מלון The o! 

 

מדובר במלון פודים שמתאפיין בחדרים קטנים אך קומפקטיים, המעוצבים להפליא ומותאמים לזוגות ויחידים. המלון ממוקם בלוקיישן מושלם בלב האורבני והפועם של העיר, במרחק הליכה מחוף צ'רלס קלור, מהגלריות הציוריות של נווה צדק, סמטאות יפו המרהיבות ומוקדי הבילוי המובילים בתל אביב.

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר