צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

נשארים בארץ? כך תמצאו מלון מומלץ בתל אביב במחיר שפוי

מלון מומלץ בתל אביבנשארים בארץ? מחפשים מלון מומלץ בתל אביב אבל במחיר שפוי? אילת, ים המלח וטבריה עמוסים ומלאים, אך עדיין ניתן למצוא בישראל לא מעט מקומות שאפשר לנפוש בהם במחיר הגיוני וסביר. בשוק החופשי העולם הכלכלי מתנהל על פי ביקוש והיצע. דהיינו, כשהביקוש מזנק ואו כשנוצר מחסור במוצר כלשהו, גם המחיר עולה בהתאמה.

הדבר תקף הן לגבי פירות וירקות וכמו גם לחדרי מלון. מהם האפשרויות בהן יכול הנופש הנבון לנקוט? הדרך הנכונה היא לוותר על חבילת נופש במלון 5 כוכבים בכנרת, באילת או בים המלח, לוותר על חופשה בסופ"ש ובחודשים מבוקשים דוגמת אוגוסט, ולתור אחר מלונות ידועים פחות במקומות מעט פחות מבוקשים, בתקופות שבהן ענפי התיירות והמלונאות אינן בשיא פריחתן.

 

לפתוח את הראש, לדעת להתגמש ולשנות הרגלים

ממלון The o מסבירים שעל אף שבישראל פועלים מעל ל- 450 בתי מלון עם 50 אלף חדרים בקירוב, כשסוקרים את החופשות כאן בארץ, קיימת נטייה להתמקד באותם מלונות פאר ספורים, הממוקמים רובם ככולם באילת, בכנרת ובים המלח, כשלאחר מכן ישנה התרעמות על המחירים שמרקיעים שחקים.

יחד עם זאת, ניתן באותה מידה לאתר חבילות נופש אטרקטיביות במלון מומלץ בתל אביב או בכול אזור אחר ברחבי הארץ וליהנות מחופשה איכותית ובמחירים הגיוניים. כל שצריך הוא לפתוח את הראש, לדעת להתגמש ולשנות הרגלים. לדוגמה, אחת האפשרויות לאיתור מלון מומלץ בתל אביב במחיר שפוי היא הזמנת חופשה במלון פודים. מדובר במלון שמתאפיין בחדרים קטנים אך קומפקטיים מאוד.

 

כל הדברים הטובים באמת מגיעים דווקא באריזות קטנות

הקונספט של מלון פודים מותאם לזוגות או ליחידים ומציע חדרים בכמה גדלים שונים, ששטחם נע בטווח שבין 6 - 3 מ"ר בקירוב. יחד עם זאת, על אף גודלם של החדרים, הם אינם בהכרח נופלים באיכותם מהסטנדרטים של מלונות הבוטיק. נהפוך הוא, לא אחת מתברר שכול הדברים הטובים באמת מגיעים דווקא באריזות קטנות.

באופן כללי, במהלך החיפוש אחר מלון מומלץ בתל אביב, כדאי לבדוק מכלול רחב של פרמטרים כגון רמת החדרים, הלוקיישן, איכות השירות והמחיר. ממלון The o מציינים שהמלון ממוקם בלוקיישן הכי שווה בעיר. יתירה מכך, כול חדרי המלון מתאפיינים בעיצוב קפדני וכוללים, בין השאר, מיטה איכותית עם מצעים מלטפים, רצפת עץ, תאורה מרגיעה וחמימה, וכן מערכת מיזוג אוויר, אינטרנט אלחוטי, אזור אחסון וכן הלאה.

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר