צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מלון ברגע האחרון בתל אביב: כי יש דברים ששווה להשאיר לדקה ה-90

מלון ברגע האחרון בתל אביביש אנשים שאוהבים לתכנן הכול מראש, באופן שבו לוח הזמנים שלהם נקבע שבועות וחודשים קדימה. אין עוררין על כך שדפוס חיים זה טומן באמתחתו לא מעט יתרונות. אלא שעל אף הארגון והסדר, המציאות אינה תמיד נתונה לשליטתנו, והיא עשויה לזמן לפתחינו מעת לעת גם הפתעות. 

לדוגמה, אדם מזמין חבילת נופש שבועות מראש, אולם ימים ספורים לפני המועד המיוחל, נסיבות אישיות מאלצות אותו לבטל את החופשה ולשאת בהוצאות דמי הביטול. מקרה הפוך הנו של עובד שקיבל כמה ימי חופש במפתיע ומעוניין לנצלם לזמן איכות, או לחלופין הוזעק במסגרת עבודתו לישיבת חירום שנערכת במרכז, ומהון להון הוא תר כעת אחר מלון ברגע האחרון בתל אביב.

פתרון מושלם למי שמחפש מקום לינה בהתרעה קצרה

תרחישים אלו מלמדים שהזמנת מלון ברגע האחרון בתל אביב או במקומות אחרים בארץ ובעולם, אינה שמורה בלעדית לאנשים ספונטניים ש"זורמים עם החיים" או לתרמילאים מחו"ל שזמן השהייה שלהם בכול יעד לא הוגדר מראש אלא נקבע בזמן אמת בהתאם למידת ההתחברות שלהם אל המקום. 

אנשי הצוות של מלון The o מציינים שהזמנת חבילת נופש בדקה ה- 90 מהווה פתרון מושלם גם לבעלי תפקידים ואנשי עסקים שמחויבויות בלתי צפויות מאלצות אותם לחפש אחר מקום לינה בהתרעה קצרה, לאנשים שעסוקים מאוד ולא מרשים לעצמם חופשה ממושכת במקום מרוחק, וכן לכול אחד מאיתנו שזקוק לפסק זמן קצר מהלחץ האינטנסיבי והשגרה השוחקת ומבקש למלא מחדש את המצברים האנרגטיים מבלי שיידרש להרחיק לכת ובמחירים שפויים.

דילים במחירים מוזלים בעשרות אחוזים

יש יתרון משמעותי נוסף בקונספט של הזמנת מלון ברגע האחרון בתל אביב והוא המחיר. הזמנת דיל בדקה ה- 90 יכולה להוזיל בעשרות אחוזים את חבילות הנופש ביחס לשריון מוקדם. מדובר בטקטיקה ידועה ונפוצה בעולם המלונאות כדי למלא את מכסת החדרים באופן מקסימלי, מאחר והדבר רווחי יותר מהשארת חדרים מיותמים. 

במידה והחלטתם להזמין חבילת נופש אטרקטיבית במרחק נגיעה מהבית, שהרי מלון The o נחשב לאחת מההמלצות החמות ביותר. מלון The o הנו מלון פודים שמציע חדרים קטנים אבל קומפקטיים, המותאמים לזוגות ויחידים. החדרים מעוצבים בסגנון יוקרתי ומוקפד וכוללים מיטה עם ומצעים רכים ומלטפים, אזור אחסון, מנורת קריאה, תאורה חמימה, טלוויזיה, אינטרנט אלחוטי, שקעים ואוזניות, וכול שנותר הוא לאחל לכם חופשה נעימה!

A magnetic card to open and close the pod
A regular key to open and close the pod on weekends, in case you observe
Shabbat
Storage space for your bag
A personal outlet and USB port

Continuous air flow

***Showers are located outside of the pods, and separated by gender.

 

 

כרטיס מגנטי לפתיחה וסגירה של הקפסולה

לשומרי שבת מפתח רגיל שפותח וסוגר את הקפסולה בסופי שבוע

מקום אחסון לתיק שלך

שקע אישי וכניסת USB

זרימת אוויר ללא הפסקה

טלווזיה

המקלחות נמצאות מחוץ לקפסולה ומופרדות לפי מגדר